2011-01-21

Tapetseerimine magamistoas

Pühad on möödas ning eksamid sooritatud. Hakkasime tegelema taas remondiga. Kolmapäeval alustasime tapeedi panekuga magamistoas. Elutoas on tapeet peaagu pandud, jäänud on vaid aknapoolse seina nurga viimistleda.


Tormi on lõpetanud meeleolu valguskarniisi monteerimise. Nüüd on meil meeleolu valgus, mis koosneb 5-st led süvistatud valgustist (1,5W, 53 lm, mr11). Praegu on lambikesed veel reguleerimata, st igaüks suunab valgust omas suunas. :) Tuleks lisada üks tähelepanek, nimelt 3 pirni on ostetud ehituspoest ja 2 tellitud veebipoest. Meie üllatuseks on pirnid kõik eri värvi valgusega, kuigi kõik pirnid peaksid olema warm white. Seega nende lambide puhul on nagu tapeediga, loeb partii number. :) Meie aga teeme lihsalt- vahetame kohad ümber.

Olen juba varakult soetanud meile magamistuppa valgustid. Olles palju ehituspoodides ringi käinud, sattusin nägema ühes poes soodushinnaga müügil lambi jalgu ilusast harjaga poleeritud terasest vaid 50 krooniga. Siis mõtlesin, et lambikupli teen ise. Paar nädalat hiljem juhtusin nägema hoopis teises ehituspoes ilusaid lambikupleid. Seal oli nii koonusekujulisi kui silindrikujulisi (midagi üle 100 kr). Tumeda, heleda ja lilleõietega kangaga. Mulle hakkasin nad nii meeldima ning me tegime Tormiga kompromissi kuju ning värvi osas. :) Sellised ongi meie lambikesed. Kunagi tulevikus on võimalik neid ka "värskendada", st õmmelda meelepärasest kangast uue ümbrise. :)

Ja siin on meie kaunikesed Siemensi pistikupesad ja lülitid. Sobivad meie tapeetidega imeilusti, kuna nad ei ole lumivalged vaid koore värvi.

Just eile sai käidud Vivacolori koolitusel "Stiilid interjööris ja mööbli värvimine". Kursuse teine pool huvitas mind rohkem, sest endalgi on plaanis mööblit üle värvida, kuid ka esimene pool oli hea meeldetuletamiseks. Kordamine on tarkuse ema, pealegi oma lõputöö teen ma eramu teemal. Olge tublid!

No comments: