2015-12-13

Lustlik poisituba Peetris

Rõõm on tõdeda, et valmis on saanud 10,5 m2 suurune lastetuba aktiivsele 1-aastasele poisile. Poisi vanemad soovisid, et lastetuba moodustaks kogu korteri sisekujundusega terviku ning kujundus ei põhineks ainult sinisel värvil ja auto kujutistel. Lähtuvalt toa asetusest ilmakaarte suhtes, on valitud siia soojad ja veidi tuhmimad alatoonid. Ühele seinale on maalitud 3 erinevat värvi kolmnurgad, mis tervikuna meenutavad mägesid. Tumedamat sinakashalli värvi on parasjagu, et see tuletaks meelde, et tegu on poisi toaga ning samas jääb ruumi, et tunda rõõmu ka teistest värvidest. Ülejäänud väikesed kollakad kolmnurgad on samuti värvitud ja katavad kahte seina. Nii tekib tunne, nagu tuba tahaks sind kallistada. :) Ülejäänud kaks seina jätsime kolmnurkadest vabaks, et tuba ei tunduks veel väiksemana kui ta seda on. Põrandal on hele tammespooniga parkett. Valged põrandaliistud nagu ka parkett jätkuvad ka korteri teistes tubades. 

Seinale kinnitasime mõned riiulid, mis tinglikult annavad märku, et tulevikus läheb sinna alla joonistamise ja kirjutamise laud. Üldiselt antud sisekujundus temaatiliselt peaks vastu pidama kuni kooliminekuni, eks näis, kuidas seinad peavad sõbrakese loomingulisusele vastu. :) Mänguasja pink on hetkel väga mahukas ning tulevikus saab seda asetada riidekapi kõrvale. 

Kardinatest on siin kasutusel pimendavad plisseekardinad ning kerged tekstiilkardinad hubasuse loomiseks. Paistab, et väike Oskar on rahul! :)

Kui soovite näha korteri kogu sisekujundust, mis on samuti teostatud minu poolt, siis vaadake siia- 

Põhjamaiselt moodne noorpere kodu Peetris


No comments: