Ridaelamu, 5 tuba
Aasta: 2016
Pindala: 110 m²
Korteri sisekujundus valmis osaliste teenuste lahendusena.
2. korruse sisekujundus on valmimisjärgus.

See šokolaadivahune interjöör valmis ühes kahekordses ridaelamus, kus olid algselt iseloomutud heledad seinad ja mille põrandaid kaunistas tammelaudparkett. Aasta tagasi, kui omanikud kolisid oma uude koju, olid nad jõudnud soetada kogu vajaliku mööbli. Alates köögimööblist lõpetades elutoa diivaniga. Ainuke, mis oli selles ruumis puudu, oli iseloom ja see õige atmosfäär. Praktilistest asjadest olid puudu ainult valgustid ning ka mõned aksessuaarid. Valgustite asukohti oli siin keeruline muuta ning sellepärast oli oluline hakkama saama minimaalsete muudatustega ehituslikust aspektist.

Interjööri värvipalett on väljatöötatud vastavalt olemasolevale mööblile, kus suureks inspiratsiooni allikaks sai köögimööbli taustaklaas. See mündiroheline toon sobib suurepäraselt vasksete ja kohvipruunide toonidega. Arvestama pidi ka tumeda olemasoleva mööbliga. Sisetrepi tumehall kandekonstruktsioon andis tõuke kasutada interjööris tumedaid metallist valgusteid, mis muudavad kujundust soliidsemaks. Materjali poolest kordub metall ka tv-laual ja diivanilaua jalgadel.

Tekstiilist kardinad on valitud perenaise poolt ja olid algselt paigutatud üksknes akende ette. Töö käigus tellisime kardinaid juurde ja riputasime kardinad seinast seina, mis tekitab panoraamakna tunde ja mõjub luksuslikult.

Kokkuvõtes võib öelda, et minu missioon sai täidetud ja ruum leidis oma iseloomu. Tulemus sai hubane ja esinduslik nagu võiksid olla iga elutuba ja iga köök.